Ikona składanej ulotki

Popularność ulotek i plakatów nie słabnie – są poręczne, skuteczne i tanie, a co najważniejsze – pozwalają szybko dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów. Skuteczna promocja
i reklama są istotne na etapie pozyskiwania oraz utrzymania klientów. Wizytówka to doskonale wszystkim znana forma wymiany informacji w biznesie. Zadbaj o każdy szczegół.

Może szukasz ulotki/wizytówki premium na specjalne okazje albo w wersji EKO drukowanej na papierze ekologicznym, bo chcesz podkreślić, że dbasz o środowisko a recykling jest dla Ciebie ważny? Klasyczne albo składane? Świetnie trafiłeś! Dla nas to nie problem! Z chęcią zrealizujemy Twój projekt.

Oferujemy bogaty wybór papieru i formatów.

Jeśli nie masz gotowego projektu – chętnie doradzimy i wesprzemy w opracowaniu graficznym Państwa pomysłów. Współpracujemy z działami kreacji kilku podmiotów, które zaprojektują dla Was wszystkie materiały reklamowe. Koncepcje oparte są na wynikach najnowszych badań ze sfery psychologii marketingu oraz talencie i pomysłowości naszych pracowników.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu, ustalimy szczegóły, zakres współpracy i przygotujemy ofertę cenową.

Zapytania ofertowe można wysyłać na adres  kontakt@fundacjapresto.pl